1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przerzut do kości udowej ?
Renata 64

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4315

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2012-03-01, 19:24   Temat: Przerzut do kości udowej ?
Bardzo dziękuję za tak szybki odzew. Dlaczego rak nerki? Bo ja mam guza na nerce [podejrzenie RCC] i to pierwsze co przyszło mi do głowy. Tak zdaję sobie sprawę , że rozszeżona diagnostyka wyjaśni {rezonans wykluczony bo mama ma rozrusznik}, ale chcę trochę przyspieszyć , bo praktycznie ja też leżę w szpitalu . Wyszłam tylko na przepustkę .We wtorek moja operacja w PAM w Szczecinie ,a mama leży w Zielonej górze. Więc pozostaną mi tylko konsultacje telefoniczne no i nie będę z mamą . Dlatego chciała bym wiedzieć coś już dziś.
  Temat: Przerzut do kości udowej ?
Renata 64

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4315

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2012-03-01, 18:01   Temat: Przerzut do kości udowej ?
Nie bardzo wiem gdzie mogę zadać to pytanie , więc próbuję tutaj. Moja mama została przyjęta na oddział ortopedii celem wszepienia endoprotezy stawu biodrowego , a włsciwie precyzyjniej mówiąc dwa tygodnie przed terminem z powodu bardzo silnego bólu okolic stawu i kości udowej. Wykonano szereg nowych badań , gdyż natężenie bólu nie odpowiadało zmianom zwyrodnieniowym chorego stawu .Dzisiaj po obejrzeniu TK ztwierdzono złamanie kości udowej na skutek przebiegu choroby nowotworowej . Lekarze sugerują przerzuty do kości.I tu moje pytanie skąd może być ten przerzut? Podstawowe badania krwi bez zmian .Mama nie ma żadnych innych objawów. Mimo uprczywych bóli wygląda dobrze i czuła się do tej pory bardzo dobrze. Czy to jest miżliwe ,żeby miała raka nerki ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group